Заробляти в Інтернеті просто. Якщо знаєш ЯК!

СПОСОБИ ЗАРОБІТКУ

Головна » Статті » РОЗСИЛКА І БЛОГИ

ЯК МОЖНА ЗАРОБИТИ НА БЛОГОВІ

Що стосується блога те це майже (або вже) цілий сайт - залежить від кількості і якості матеріалу, який ви розміщуєте. Якщо прив'язати до титульної сторінки безкоштовного блога доменне ім'я, то блог стане практично Засоби масової інформації: розсилки і блог не відрізнити від "справжнього" сайту. І все-таки відмінності у цих двох проектів є.

• Вибір дизайну блога обмежений стандартним набором оформлювальних рішень з каталога дизайнів. (Приклади нешаблонного оформлення блогів тут: http://blogger-templates.blogspot.com/.) Сайт також можна видозмінювати скільки завгодно. А оригінальність і функціональність дизайну сайту вельми сприяють його популярності.

• Блог (що звичайно надається інтернет-користувачам безкоштовно) теоретично у будь-який момент може ”звалитися” - ніхто в інтернеті не застрахований від форс-мажорних обставин. В цьому випадку вся інформація буде втрачена. Персональний сайт, що знаходиться на платному хостингу, у будь-якому випадку буде відновлений, оскільки хостер щодня здійснює бек-ап.

• Інтерфейс блога призначений для користувачів, що починають, - він зрозумілий і зручний у використанні. Щоб самостійно створити сайт, необхідно освоїти мову HTML.

• Блог працює на власну популяризацію. Система додавання коментарів дозволяє робити блог "живим”. У багатьох блогах розумно застосована можливість об'єднання по інтересах, що також сприяє залученню відвідувачів. Якщо постійно не займатися його розкручуванням, так і залишиться нікому не відомим проектом. Заробляти на блогові можна так само успішно, як і на сайті, в тому випадку, якщо до блогу прив'язано доменне ім'я першого або другого рівнів. Втім, трапляються і вельми видатні виключення з цього правила. Як затверджує відомий блоггер Дмитро Давидов, знаходячись в англомовному сегменті інтернету, він заробляє на блогах близько $200 в день, а його колега по Мережі блоггер на ім'я Стів Павлина має в місяць близько $9000. У Росії ж ситуація декілька інша. Крупні рекламодавці звертають увагу переважно на відомі домени і принципово не співпрацюють з сайтами, розміщеними на безкоштовних хостінгах. Великі гроші в останньому випадку одержати складно - безпосередньо на рекламодавця не вийти. Проте і тут можна відшукати вигоду: як правило, блоггери ставлять оплачувані посилання від відповідних сервісів, таких як Sape.ru. Хтось працює з партнерськими програмами, розміщуючи банери або статті. В цілому, блоггер може достатньо досягти успіху, продаючи тематичні послуги. Google Adsense є тим інструментом, за допомогою якого можна одержувати від $5 в день за умови, що блог має постійну і обширну аудиторію. У ідеалі бажано відразу будувати свою роботу, орієнтуючись на цю службу. Простіше кажучи, слід  з'ясувати на Adwords.google.com, ключові слова на яку тематику оплачуються краще всього, а вже після цього запускати блог з подібними ключовими словами.

Засоби масової інформації: розсилки і блоги Сервіси, що здійснюють посередницькі послуги в ланцюжку "рекламодавець – блоггер”, є Blogun.ru. Сайт пропонує блоггерам заробити на розміщенні платних записів - це саме той спосіб монетізації блогів, який дозволяє заробляти багато і швидко. Більш того, це єдиний варіант заробити, якщо блог розміщений не на власному сайті, а на іншій платформі. Після реєстрації в системі необхідно ознайомитися із списком рекламодавців і відправити деяким з них заявку з пропозицією написати для них огляд на задану тему. Середня вартість такого огляду в аналогічних зарубіжних системах складає приблизно $100, з яких половину доведеться віддати адміністрації - посереднику. Чим більше відвідувачів у блога, тим більший інтерес він представляє для рекламодавців. Написання оглядів хороший бізнес для тих, хто уміє їх писати. Проте багато текстів одному рекламодавцю не продаси, і робота в даному випадку здійснюється за принципом; одна стаття один рекламодавець, дві статті два рекламодавці і так далі. Одного прекрасного дня рекламодавці можуть закінчитися, і ви залишитеся без роботи. Щоб цього уникнути, потрібно або постійно розмножувати власні блоги, міняючи їх тему і, відповідно, пропонуючи огляди новим рекламодавцям, або шукати інші джерела доходу. До речі, деякі блоггери упевнені, що за допомогою блога продавати товари простіше, ніж за допомогою сайту.

Категорія: РОЗСИЛКА І БЛОГИ | Додав: pidberezkiy (04.06.2010)
Переглядів: 1333 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Середа, 22.01.2025, 13:13
Вітаю Вас Гість

ЩО У НАС Є

КОПІРАЙТ, РЕРАЙТ [10]
РОЗСИЛКА І БЛОГИ [8]
ВЛАСНИЙ САЙТ [14]
ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ [15]
ПАРТНЕРСЬКІ ПРОГРАМИ [8]
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН [6]
БАНЕРНА МЕРЕЖА [8]
АУКЦІОНИ [7]
ВАЛЮТНІ БІРЖІ [7]
ФОТОГРАФІЯ І ФОТОДИЗАЙН [11]
ІНШІ СПОСОБИ ЗАРОБІТКУ [5]
ЗАРОБИТИ МІЛЬЙОН [9]
ФРІЛАНС [4]



Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
счетчик посещений