Заробляти в Інтернеті просто. Якщо знаєш ЯК!

СПОСОБИ ЗАРОБІТКУ

Головна » Статті » ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ

ЯКІ Є ТИПИ КЛЮЧОВИХ СЛІВ

Досвідчені оптимізатори розрізняють два основних типи ключових слів - низькочастотні і високочастотні.

Останні є словами (або виразами), які можна найчастіше зустріти при складанні пошукових запитів по тому або іншому тематичному напряму. Відповідно, низькочастотних - це слова, що зустрічаються украй рідко в межах конкретної тематики. Люди, що "з'їли собаку” на пошуковій оптимізації, чудово знають, як важливо правильно наповнити сайт ключовими словами. Але не тільки наповнення сайту ключовиками є сходинкою до успіху. Важливо також визначити правильне співвідношення низько і високочастотних на сторінці. Варто злегка прочинити завісу таємниці щодо професійних підходів до вибору ключових слів в процесі розкручування сайту. Як правило, професійні оптимізатори йдуть в цьому випадку двома шляхами.

Перший шлях полягає в наповненні вмісту сайту незначною кількістю високочастотних ключових слів в різних місцях і з різними акцентами. Частина високочастотників може стояти на початку сторінки і бути посиланнями або заголовками першого або другого рівня. Інші високочастотникі "розсіваються” в тексті статті, причому частина з них виділяється жирним шрифтом, частина є посиланнями, що ведуть на внутрішні сторінки. І нарешті частина слів поміщається в "підвал”сторінки. В цьому випадку слова також можуть бути посиланнями.

Другий шлях має на увазі, що сторінка наповнена великою кількістю низькочастотних ключових слів. Принцип розміщення той же, але агресивніший. Відмінність в підході визначається особливостями роботи пошукових машин. Не можна, наприклад, густо "залити” сторінку високочастотниками і чекати, що сайт потрапить на перші місця і у видачі Яндекса, Часто все відбувається з точністю до навпаки. Яндекс, будучи машиною, не розбирається в нюансах і приймає сторінку за спам і ігнорує її, не дивлячись на те що об'єктивно сторінка дуже точно відображає тему. І навіть якщо блокування не відбудеться, сайтові-новачку буде достатньо складно вийти на перші позиції по високочастотникам через високу конкуренцію. Останнім часом вся більша кількість досвідчених оптимізаторів роблять ставку не на високочастотні, а на низькочастотні ключові слова.

Результат, про що свідчать численні повідомлення професіоналів на відповідних форумах, перевершує всі очікування. Вищий пілотаж для оптимізатора - скласти текст на сторінці так, щоб в ньому були присутні відразу два типу ключовиків у вказаній вище концентрації. В цьому випадку враховуються всі особливості сайту, його тематична спрямованість і цілі, які ставить перед собою керівник проекту.

Категорія: ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ | Додав: pidberezkiy (06.06.2010)
Переглядів: 992 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Четвер, 21.11.2024, 12:03
Вітаю Вас Гість

ЩО У НАС Є

КОПІРАЙТ, РЕРАЙТ [10]
РОЗСИЛКА І БЛОГИ [8]
ВЛАСНИЙ САЙТ [14]
ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ [15]
ПАРТНЕРСЬКІ ПРОГРАМИ [8]
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН [6]
БАНЕРНА МЕРЕЖА [8]
АУКЦІОНИ [7]
ВАЛЮТНІ БІРЖІ [7]
ФОТОГРАФІЯ І ФОТОДИЗАЙН [11]
ІНШІ СПОСОБИ ЗАРОБІТКУ [5]
ЗАРОБИТИ МІЛЬЙОН [9]
ФРІЛАНС [4]



Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
счетчик посещений